بررسی ماشین اصلاح برند WAHL  آموزشگاه آرایشگری هنرمند

بررسی ماشین اصلاح برند WAHL  آموزشگاه آرایشگری هنرمند

ماشین اصلاح وال در سال 1919توسط آقای لئوجی وال در آمریکا تاسیس شد و در حال حاضر بعنوان صنعت پیشرو در ساخت ماشین های اصلاح  در جهان مورد توجه قرار گرفته است.

این در حالی است که کمپانی وال هر ساله با تغییر، تنوع و نوآوری محصولات خود می کوشد همچنان در صدر محصولات پیرایش در سالن های آرایشی و آرایشگاه ها باقی مانده و هر روز در صنعت زیبایی رشد گسترده تری نماید.

از آنجاییکه در حال حاضر بخشی از محصولات برند وال وارد بازار ایران گردیده و استفاده از برند وال در بین آرایشگران رایج گشته، آموزشگاه آرایشگری مردانه هنرمند بر آن شده تا در این مقاله به معرفی و بررسی تعدادی از ماشین های اصلاح وال بپردازد امید است که برای دانش پژوهان حرفه آرایشگری مفید به فایده قرار گیرد.

انواع ماشین وال

مدل وال لجند star LEGND

بررسی ماشین اصلاح برند WAHL  آموزشگاه آرایشگری هنرمند

مدل لجند برای کوتاهی حجمی موهای سر طراحی شده است

مشخصات ماشین

منبع تغذیه: برق شهری (با سیم)

قدرت موتور: 6000 دور در دقیقه

اندازه اصلاح : 5/0 الی 9/2 میلی متر

اندازه اصلاح باشانه الحاقی: 5/1الی 25 میلی متر

مدل 1919

مدل 1919

در طراحی و ساخت مدل 1919 علاوه بر طراحی ارگونومیک و نوع موتور آن که الهام گرفته از طراحی اولیه با سیستم موتور روتوری ساخته شده که صرف نظر از قدرت و سرعت موتور بعنوان نماد وال از آن رونمایی گردیده است.

تیغه ماشین 1919

در ساخت تیغه های ماشین 1919 توجه بیشتری گردیده، چیزی که من در مورد این تیغه ها می پسندم این است که دندانه های آن کمی بلندتر بوده، همچنین قطر تیغه های آن کمی پهن تر شده، به همین جهت در هنگام کار بر روی SHAPE سر یک کوتاهی تدریجی از قسمت خارجی به سمت بخش داخلی (بالای سر) می دهد، که در بلند ترین نقطه کوتاهی آرایشگر با حرکت اسکویی مچ دست خط برش مو را محو می نماید.

در نتیجه در هنگام کار باماشین 1919 می توانیم همزمان یک برش نرم و خوب بر روی SHAPE سر داشته باشیم .

مشخصات

منبع تغذیه: برق شهری – با سیم – بدون سیم

اندازه اصلاح 1الی 5-3 میلی متر

دور موتور: 6900 دردقیقه

مدت استفاده پس از شارژ: 70 دقیقه

مدل وال مجیک کلیپ

whal

مجیک کلیپ بگونه ای طراحی شده که دارای بدنه سبکتر نسبت به دیگر ماشین های اصلاح می باشد از اینرو ماشین خوش دست محسوب می شود.

موتور مجیک کلیپ

از نوع چرخشی بوده بنابراین از قدرت و سرعت کمتری برخوردار می باشد به همین جهت به هیچ وجه مناسب کوتاهی حجمی موی سر نمی باشد.

تیغه ها

تیغه های ماشین مجیک کلیپ نازک، صاف و یکدست بوده و با توجه به قدرت موتور آن مناسب فید کردن و تمیزکاری بعد از انجام پیرایش حجمی مو می باشد.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *