آموزش آرایشگری، پیرایش موی سر

آموزش آرایشگری، پیرایش موی سر

پیرایش موی سر اگر به درستی اجراء شود، مدل موهای زیبایی می توان خلق کرد.

این امر زمانی اتفاق خواهد افتاد که در ابتدا با اصول و قوانین پیرایش مو آشنا شده و مهارتهای فنی پیرایش مو را فرا گیریم.

لذا ما در آموزشگاه آرایشگری مردانه هنرمند اولین مرحله آموزش پیرایش موی سر، به شناخت ابزار کار و نحوه بکارگیری و استفاده صحیح از ابزار پیرایش می پردازیم.

به همین جهت این بخش به اهم مواردی که در پیرایش مو باید آموخته شود اشاره می کنیم، امید است برای علاقمندان و فراگیران به هنرآرایش و پیرایش مو مفید به فایده قرار گیرد.

آشنایی با ابزار کار و توانائی بکارگیری ابزار کار در پیرایش مو

قیچی پیرایش

نحوه صحیح در دست گرفتن قیچی و تسلط بر روی قیچی در زمان پیرایش مو، این امکان را برای پیرایشگر فراهم می کند تا با بکارگیری تکنیک های تخصصی و تغییر در جهت و حالت قیچی، قادر به برش های متفاوت بر روی لایه های مو ایجاد نماید.

شانه

آشنایی با انواع شانه و نحوه درست دست گرفتن شانه کار، در پیرایش مو و چگونگی جدا کردن لایه های مو با شانه در زمان پیرایش مو

ماشین پیرایش

آشنایی با انواع ماشین پیرایش و کاربرد هر یک از ماشین ها در پیرایش مو، همچنین نحوه صحیح دست گرفتن ماشین و طرز بکارگیری اصول و تکنیک های پیرایش مو با ماشین باید فرا گرفته شود.

دسته تیغ

نحوه صحیح و درست دست گرفتن دسته تیغ و همچنین حالت های مختلف دست گرفتن دسته تیغ، جا زدن تیغ درون دسته تیغ و خارج ساختن تیغ از دسته تیغ و فراگیری آیتم های پیرایش مو با تیغ، گام اول در پیرایش مو محسوب می شود.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *