آموزش آرایشگری ویژه مهاجرت

آموزش آرایشگری ویژه مهاجرت

بسیاری از مراجعین ما با هدف مهاجرت قصد فراگیری حرفه آرایشگری را دارند و سوال اکثر عزیزان این است که آیا با فراگیری آرایشگری به عنوان یک آرایشگر، می توانند به دیگر کشورها مهاجرت کرده؟

در این شرایط با انتخاب شغل آرایشگری در خارج از کشور موفق می شوند؟

در پاسخ به این دسته از عزیزان باید گفت بطور کلی حرفه آرایشگری در عصر حاضر یکی از حرفه های مورد نیاز اکثر کشورها بوده و پرسودترین شغل در میان کسب و کارهای دیگر مطرح است.

و اما شما برای انجام کار آرایشگری نیازمند فراگیری مفاهیمی مانند ایمنی در کار، رعایت نکات بهداشتی در پیرایش مو، مراقبت از پوست و مو و بطور خاص گذراندن مهارت فنی در کار پیرایش مو می باشید.

البته در کنار فراگیری مهارت پیرایش مو نیازمند اخذ مدرک معتبر که مورد تائید کشور مورد نظر باشد هستید.

در این راستا آکادمی هنرمند با بهره مندی از پشتوانه آموزشی بیش از دو دهه، و با تدوین و طراحی سیلابس (SYLLABUS ) درسی قدرتمند که شامل بروزترین متد مدرن دنیا می باشد را برای داوطلبان آرایشگری که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند، طراحی نموده ایم.

بنحوی که بعد از گذراندن این دوره براحتی بتوانید همانند آرایشگران اروپائی قیچی بزنید، برای اثبات ادعایمان بعد از شرکت در اولین جلسه آموزش اگر راضی نبودید هزینه آموزشی تان مسترد می گردد.

همچنین بعد از پایان دوره آموزشی و شرکت در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه ای نائل به دریافت تنها مدرک معتبر، که مورد تائید همه کشورها می باشد می گردید.

از ویژگی های دیگر این دوره این است که این دوره قابلیت برگزاری بصورت خصوصی و فشرده در 10 جلسه 3 ساعته و یا شرکت در کلاس های مجازی ما برخوردار شوید. وهمچنین آرایشگران عزیزمی توانند در دوره های آموزشی که بمنظور ارتقاء سطح و بروزرسانی مهارت در نظر گرفته شده است شرکت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *