پاکسازی پوست صورت

پاکسازی پوست صورت

 پوست بزرگترین، وسیعترین، پیچیده ترین و پرکاربردترین عضو بدن انسان که ۱۶درصد از وزن بدن انسان را تشکیل می دهد، اعمال حیاتی مهمی در بدن انسان انجام می دهد.

از جمله، بدن را در مقابل جراحات فیزیکی، آسیبهای مکانیکی، جلوگیری از نفوذ مواد شیمیایی و ورود میکروبها و میکرو ارگانیستها به بدن جلوگیری کرده و همانند ترموستات وظیفه تنظیم دمای بدن را برعهده دارد.

با اینهمه، پوست بازتاب وجود یا نبود بسیاری از تعادل های بیوشیمیایی در بدن است که تحت تاثیرعواملی مانند تغذیه، استرس، بیماری و…قرارمی گیرد، بطوریکه اثر آن خیلی سریع در پوست نمایان می شود به همین جهت عدم رسیدگی و بی توجهی به پوست موجب اخلال در عملکرد پوست شده و خطر بیماری را افزایش داده، منجر به التهاب بسته شدن منافذ پوست ایجاد آکنه و جوش های سر سفید و سر سیاه گشته و به زیبایی پوست آسیب رسانده بطوریکه منجر به ناصاف شدن سطح پوست، ایجاد چین و چروک، شل و افتاده شدن عضلات پوست را در پی خواهد داشت.

بنابراین یافتن گزینه مناسب بمنظور مراقبت از پوست در قدم اول تمیز کردن پوست از عروق بدن، چربی اضافه ترشح شده (سبوم) در سطح پوست، گرد و خاک، آلاینده های محلق در فضا، تخلیه جوش های سر سیاه و سر سفید که اصطلاحا پاکسازی خوانده می شود.

آموزش پاکسازی پوست صورت در شعب آموزشگاه هنرمند برای داوطلبین آموزش برگزار می گردد.

روش های پاکسازی پوست صورت

متدهای درمانی متنوعی در لایه برداری و درمان کومدن های مقاوم وجود دارد، اما مناسب ترین روش در سالن های زیبایی روش های مکانیکی و یا استفاده از کرم های تاثیرگذار در پاکسازی پوست صورت می باشد، که در رفع سلول های لایه شاخی پوست بسیار موثر است.

محصولات پاکسازی در آکادمی هنرمند

مناسب همه افرادی که در جستجوی انرژی رسانی و تحریک و تقویت پوست خود برای آماده کردن و دریافت درمانهای مراقبتی خاص هستند.

از جمله افرادی که دارای پوست چرب، خشک، مختلط و یا حساس هستند و خواهان تنظیم و متعادل سازی ترشح سبوم پوست (چربی طبیعی پوست) خود می باشند، می توانند از مواد معدنی محصولات ما بهره مند گشته و بدین ترتیب پوست را بازسازی کرده، نرمی و تعادل را در پوست برقرار نمایند، این محصولات به صورت ماسک بر روی پوست عمل کرده و بعنوان یک درمان بی نظیر و فوق العاده برای پوست صورت می باشد، مواد معدنی و ویتامین های طبیعی آزاد شده از این محصول با گرمی و خاصیت پاک کنندگی ملایم خود آلودگی ها را از پوست برداشته و پوست طراوت و شفافیت خود را باز می یابد، فواید پاکسازی پوست با روش آکادمی هنرمند بسیار گسترده است که باید با آنها آشنا شوید.

خلاصه مراحل پاکسازی پوست صورت

  • آماده سازی
  • آداب پاکیزگی
  • ماساژ
  • روش پاکسازی اطراف چشم
  • انتخاب و تشخیص نوع پاک کننده با توجه به در نظر گرفتن نوع پوست صورت
  • انتخاب لوسیون مخصوص پوست
  • بکارگیری از لایه بردار کریستالی

مواد استخراج شده از این گنجینه ها موجب واکنش های بیولوژیک پوست، افزایش اکسیژن رسانی، تغذیه سلولی و دفع سموم سلولی پوست توسط این عصاره ها به اثبات رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *