اصلاح مدل های مختلف ریش آقایان

اصلاح مدل های مختلف ریش آقایان

اصلاح صورت با تیغ

احتمالا اصلاح صورت با تیغ به اولین زمانهایی برمی گردد که انسانها به بهداشت و زیبایی بیشتر از هر زمانی توجه نشان می دادند، بدین ترتیب اصلاح صورت آقایان یکی از کارهای مراقبتی و بهداشتی بوده است.

اصلاح روزانه صورت خیلی از آلودگی ها، گرد و غبار و ذرات کوچکی که بر روی موهای ریش می چسبد را از بین می برد و به همین خاطر است که بعد از اصلاح کردن  صورت حس شادابی و تازگی بسیاری در مردان دیده می شود.

البته بطور معمول اصلاح صورت با تیغ بعنوان یک راهکار برای زیبایی در آقایان به حساب می آید.

مدل ته ریش

ته ریش شاید ساده ترین مدل باشد فقط کافی است چند روز صورتتان را اصلاح نکنید تا ته ریش داشته باشد، البته باید به مرتب بودن آن هم اهمیت بدهید، و با ماشین اصلاح ته ریشتان را مرتب نمائید، این روزها کمی ته ریش مد روز بحساب می آید و به همین دلیل مردان زیادی به آن علاقمند هستند.

ریش کوتاه

هرچند گذاشتن ریش باعث افزایش جذابیت در آقایان می شود ولی با این حال اکثر خانم ها ریش های کوتاه و مرتب شده را می پسندند.

البته ریش کوتاه و مرتب برای بیشتر چهره ها مناسب است با این حال ریش کوتاه در چهره های لاغر و گرد می تواند توازن را در چهره این افراد برقرارنماید.

ریش پرفسوری

شاید فکر کنید گذاشتن ریش پرفسوری از سر تفنن است، ولی در حقیقت اینطور نیست این ریش مناسب کسانی است که چانه کوچکی داشته و بینی بزرگ و یا پیشانی بلند دارند که در حقیقت  گذاشتن این نوع ریش توازن را در چهره آنان برقرار می سازد.

مدل های مختلف ریش

دیگر مدل های مختلف ریش همانند ریش پرفسوری به عوامل زیادی از جمله آناتومی صورت بستگی دارد که جنبه تخصصی دارد، انشاالله در پست های آموزشی بعدی به ساختار آناتومی چهره خواهیم پرداخت و براساس فرم جام چهره مدل های مختلف ریش را بیان خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *