اصالت محصولات پوست و مو

اصالت محصولات پوست و مو

محصولات پوست و مو در سالن های آرایشی و آرایشگاهها و مصارف خانگی مورد استفاده فراوان قرار می گیرد که متاسفانه به دلیل همین مسئله محصولات بی کیفیت و غیراستاندارد و قاچاق در بازار فراوان بوده و سهل انگاری در تهیه محصولات مورد تائید و استاندارد ما را با مضرات و عوارض جانبی آن درگیر خواهد ساخت و حتی ممکن است در مواقعی این عوارض قابل جبران نباشد.

به همین جهت آموزشگاه آرایشگری مردانه هنرمند در این مقاله سعی کرده تا با ارائه توضیحاتی مختصر درباره اصالت کالا به همکاران آرایشگر و مصرف کنندگان عزیز محصولات آرایشی کمک نماید.

سازمان جهانی GS1

در این رابطه سازمان جهانی GS1 در جهت حفاظت از استانداردهای جهانی مربوط به کالا ها بارکد استاندارد بر روی محصولات چاب می کند که اطلاعات مربوط به کالا در سراسر دنیا قابل شناسایی و ردگیری می باشد و با توجه به اختصاصی بودن بارکد برای هر قلم از محصولات امکان جعل آن دیگر وجود نخواهد داشت.

اصالت محصولات آرایشی و بهداشتی

شناسه اصالت محصولات دارای یک کد ۱۶ رقمی است و برای امنیت بیشتر بر روی کد یک لایه طوسی رنگ پوشانده شده و مصرف کننده با خراش لایه رنگی طوسی و پاک کردن پوشش کد ۱۶ رقمی ظاهر می شود.

مصرف کنندگان با اسکن این بارکد می توانند به اطلاعات مربوط به کالا اصالت کالا از جمله کشور تولید کننده، تاریخ ساخت و دیگر اطلاعات لازم دسترسی داشته باشند.

کلیه هنرجویان آموزشگاه آرایشگری مردانه هنرمند قبل از استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی ابتدا باید از اصالت کالا اطمینان حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *