ورود به شغل آرایشگری

ورود به شغل آرایشگری

اگر به شغل آرایشگری علاقه دارید به شما تبریک میگم.

شما بعد از فراگیری مهارت شغل آرایشگری قادرخواهید بود در یکی از سالن های زیبایی مشغول به کار شده و یا با سرمایه اندک برای خود سالن آرایش دایر نموده و صاحب کار پر درآمد شوید.

به همین جهت  آموزشگاه آرایشگری هنرمند با ایجاد این پست نحوه فراگیری مهارت آموزش آرایشگری را با شما در میان می گذارد.

همچنین آموزشگاه آرایشگری هنرمند با سه شعبه فعال در شهرهای آمل، ساری و تهران آماده ارائه خدمت به شما علاقمندان هنر آرایش و آرایشگری می باشد.

قدم اول :

شما باید در یکی از آموزشگاه های آموزش آرایشگری که دارای پروانه کار از سازمان آموزش فنی و حرفه ای می باشد در حرفه پیرایش مردانه ثبت نام نمائید.

در این دوره آموزشی شما ابتدا با روش استفاده و طریقه در دست گرفتن و استفاده از ابزار کار آرایشگری را فرا گرفته و در مرحله بعدی آموزش قوانین کوتاهی موی سر را فرا خواهید گرفت.

همینطور در مرحله بعد شما باید مراحل ترسیم خطوط در پیرایش مو و کوتاهی موی سر با استفاده از ماشین و شانه را بیاموزید و در ادامه بکارگیری شانه های الحاقی در کوتاهی مو با کمک ماشین را فرا خواهید گرفت.

همچنین دوره آموزشی کوتاهی موی سر با استفاده از قیچی و شانه در روش ممتدزنی و قطعه زنی بعنوان بیس کوتاهی با قیچی راخواهید آموخت.

 در این مرحله  شما روش های تنطیم موی سر بعد از کوتاه کردن مو را خواهید آموخت.

نکته حائز اهمیت در این دوره آموزشی این است که شما بعد از فراگیری روش پیرایش موی سر در کارگاه شروع به پیرایش موی سرخواهید کرد.

مربی شما ایرادهای احتمالی شما را در حین کار عملی رفع می نماید.

همچنین شما در حین کار عملی آموزش آشنایی با انواع چهره (مرفرلوژی)، مشاوره به مشتری، ارائه مدل مناسب با چهره مشتری، انواع مدل های کلاسیک، اصلاح صورت، برانشینگ و یا همان حالت دادن مو با کمک سشوار را خواهید آموخت…

منتظر مقالات بعدی ما باشید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *