آموزشگاه آرایشگری

آموزشگاه آرایشگری

آموزشگاه آرایشگری هنرمند با مدیریت استاد سید محمدرضا هنرمند با بیش از دو دهه فعالیت آموزشی اینک در راستای پیشرفت دانش آرایشگری و ایجاد فرصت یادگیری برای همه علاقمندان به هنر آرایشگری وهمچنین ارتقاء سطح مهارت آرایشگران علاقمند با ارائه  راهکارهای خلاقانه وایجاد کلاس های آنلاین و مجازی در کنار کلاس های حضوری بمنظور ایجاد فرصت برابر برای همه علاقمندان به فراگیری هنر آرایشگری را، در جای جای ایران عزیزمان فراهم ساخته است.

به همین جهت در این پست تصمیم گرفتیم به مزایا و ویژگی های هر یک از دوره های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرمند بپردازیم.

آموزش آنلاین آرایشگری

در روش آموزش آنلاین، هنرجویان و مربی در محیط جدا از هم حضور دارند و ارتباط دو طرف یعنی مربی و هنرجو با استفاده از اینترنت به عنوان یک منبع ارتباطی صورت می پزیرد.

آموزش آنلاین با توجه به اینکه در یک محیط فیزیکی برگزار نمی شود اما با این حال با کمک اینترنت ارتباط بین هنرجو و مربی فیس تو فیس برقرار بوده این بدان معنی است که طرفین در لحظه می توانند با هم ارتباط کلامی و تصویری داشته باشند.

مزایای برگزاری آموزش آنلاین

آموزش آنلاین راه حلی است برای تمام افرادی که به دلیل فاصله فیزیکی بین اقامتگاه و آموزشگاه امکان شرکت در کلاس های حضوری را نداشته و یا شاغلینی که بدلیل محدودیت زمانی فرصت تردد به آموزشگاه را ندارند.

همچنین به منظور حفظ سلامتی افراد، از اهم مزایای اموزش آنلاین محسوب می شود.

آموزش مجازی

در آموزشگاه آرایشگری هنرمند با استفاده از سیستم اینترنتی ارتباط بین هنرجو و مربی برگزار می گردد.

هرچند این دوره آموزشی همانند آموزش آنلاین می تواند فیس تو فیس باشد، ولی در این روش آموزشی، مطالب آموزشی از قبل ضبط  و آماده می شود و در ساعت آموزشی از قبل تعیین شده، برای هنرجویان پخش می شود.

در پایان هنرجویان می توانند با استفاده ازسوال، پاسخ، همانند کلاس های حضوری رفع اشکال نمایند.

آموزش حضوری

رایج ترین سیستم آموزشی آموزشگاه هنرمند، برگزاری کلاس های حضوری آموزش آرایشگری می باشد.

در این دوره آموزشی تعدادی از هنرجویان که در یک دوره آموزشی ثبت نام کرده اند، در یک فضای کارگاهی آموزشگاه طبق یک برنامه زمان بندی شده از قبل، با حضور مربی مباحث آموزشی آرایشگری را فرا می گیرند.

در این راستا با توجه به استقبال علاقمندان به شرکت در کلاس آموزشگاه هنرمند، در حرفه های آرایشگری، گریم، رنگ، کراتین، کاربر مواد شیمیایی، بهداشت کار ناخن، اپیلاسیون و… در سه شعبه در سطح کشور شامل آموزشگاه آرایشگری شعبه تهران، ساری و آمل دایر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *