دکوراسیون در آرایشگاه ها

دکوراسیون در  آرایشگاه ها

اگر می خواهید سالن آرایش و آرایشگاه راه اندازی نمائید به شما پیشنهاد می دهیم این مقاله را تا آخر بخوانید، تا در تجهیز یک سالن زیبا و شیک اطلاعات لازم را کسب نموده و برای خود و مشتریان یک فضای زیبا، شیک و دلنشین طراحی نمائید.

مقدمه

آرایشگاه مکانی است که افراد، مدت زمان زیادی از وقت خود را در آن صرف می کنند پس در وهله اول باید به این نکته توجه کرد که مراجعان در این مکان نباید احساس خستگی و یا بی حوصلگی نمایند.

لذا مشتریان، مکان آرام، شاد و دلنشین را برای سپری کردن مدتی کوتاه، بیشتر ترجیح می دهند.

اصول طراحی

در طراحی سالن آرایشی عوامل متعددی باید در نظر گرفته شود، از جمله ابعاد و اندازه سالن (فضای محیط)، مبلمان، میزکار، صندلی کار، لوازم کار، نورپردازی، رنگ مناسب، نوع خدماتی که قرار است در سالن به مشتریان ارائه گردد و هزینه در نظر گرفته شده جهت طراحی و اجراء دکوراسیون می تواند در طراحی و اجراء سالن موثر باشد.

استفاده از طراحان داخلی

شما به تنهایی قادر نخواهید بود همه این کارها را انجام دهید و باید از یک متخصص طراحی ویژه سالن های آرایش که در این زمینه کاری اشراف کافی داشته و از نظر معماری از تخصص های لازم برخوردار باشد بهره مند گردید.

بنابراین شما می توانید کلیه اطلاعات و ایده هایی که با مشاهده نمونه کارها و یا با جستجو در فضای مجازی کسب کرده اید به همراه نیازها و خواسته های خود از چگونگی تجهیز سالن آرایشی را در اختیار کارشناس مربوطه قرار دهید.

کارشناس مربوطه با در نظر گرفتن نیازها و خواسته هایتان و همچنین دیگر ویژگی های محیطی می تواند بهترین و به صرفه ترین دکوراسیون را برای شما طراحی نماید.

سبک طراحی

قبل از هر اقدامی ابتدا سبک طراحی خود را مشخص نمائید آیا بدنبال سبک های تاریخی، قدیمی، سنتی و کلاسیک هستید و یا نه سبک های مدرن و فشن را می پذیرید.

انتخاب رنگ

از یک رنگ خاص برای تم کاری خود استفاده نمائید، همچنین از روانشناسی رنگ در انتخاب تم رنگی خود استفاده نمائید از چند رنگ در فضای کاری خود بپرهیزید، این کار به مشتری شما احساس آرامش می دهد.

ارائه نمونه کار

نمونه کارهای خود را در قالب تابلو در معرض نمایش بگذارید، این باعث می شود که دیگر افراد با دیدن کارهای زیبایتان بیشتر به طرف شما ترغیب شوند.

نورپردازی

شما باید اطمینان حاصل کنید که سالن شما از نور کافی برخوردار است، برای ایجاد فضای مناسب از شیوه های مختلف در نورپردازی بهره مند گردید.

استفاده از طبیعت

اگر سالن شما از نور کافی برخوردار است می توانید از گل های طبیعی و در غیر این صورت از گل های مصنوعی در تزئین سالن استفاده نمائید.

تبلیغات

برای جلب توجه افراد به فضای بیرون سالن خود توجه نمائید، از یک تابلو زیبا که متناسب با طراحی داخلی فضای کاریتان است استفاده نمائید، اینکار باعث می شود بیشتر دیده شوید.

سرگرمی

تهیه روزنامه و مجلات مختلف همچنین استفاده از تلویزیون در سالن آرایش می تواند مشتریان را در زمان انتظار سرگرم نماید.

محیط دلنشین

سالن های زیبایی فضاهای هستند که این امکان را برای مشتریانتان فراهم خواهند ساخت تا افراد در ابتدای ورود به محیط سالن با یک فضای مفرح و شاد و با افراد با انرژی همراه با مهارتهای تخصصی متمایز برخورد نمایند، به همین جهت در دل مشتریان خود خواهید نشست به همین جهت باید در این حوزه حرفه ای عمل نمائید.

کلام آخر

استفاده از یک طراح دکوراسیون به شما در بالا بردن سطح کیفی سالنتان کمک خواهد کرد لذا آموزشگاه آرایشگری مردانه به کلیه هنرجویانی که در کلیه شعب آموزشگاه آرایشگری هنرمند دوره آموزش آرایشگری و پیرایش را گذرانده اند و یا در کلاس های آنلاین ما شرکت کرده اند میتوانند از متخصصان ما در طراحی دکوراسیون آرایشگاهی به صورت رایگان بهره مند گردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *