خرید صندلی کار آرایشگاهی

خرید صندلی کار آرایشگاهی

 صندلی کار آرایشگاهی از ضروری ترین وسایل در تجهیز سالن آرایش و آرایشگاه ها محسوب می شود.

بنحوی که مشتری بعد از مراجعه به آرایشگاه، بر روی صندلی کار نشسته و خدمات مربوط به صورت، پیرایش مو، رنگ و دیگر خدمات آرایشگری را دریافشت می نماید.

به همین جهت صندلی کار آرایشگاهی باید قابلیت های لازم جهت ارائه خدمات آرایشگری را دارا باشد و وقتی مشتری بر روی آن می نشیند راحت باشد و آرایشگر هم در زمان کار تسلط لازم را داشته باشد.

هرچند امروزه صندلی های آرایشگری در مدل های مختلف و با طراحی منحصر بفرد و متنوعی ساخته و به بازار عرضه گردیده، با این همه آموزشگاه آرایشگری هنرمند در این مقاله به نکات مهم و کلیدی در تهیه صندلی کار آرایشگری اشاره می نماید امید که مورد توجه شما قرار گیرد.

نکات مهم در خرید صندلی آرایشگاهی:

تسلط آرایشگر برروی صندلی

آرایشگر حرفه ای  به همان نسبت که باید به مهارت های فنی خود توجه داشته باشد، به همان نسبت باید به محیط کار و مکانی که خدمات ارائه می دهد توجه لازم داشته باشد.

استفاده از صندلی آرایشگری که تمام قابلیت های یک صندلی کار را داشته باشد بطوریکه آرایشگر در هنگام کار بر روی کار تسلط داشته باشد سهل و آسانترخواهد بود.

احساس راحتی مشتریان

هرچند که برای کار پیرایش و دریافت خدمات آرایشگری  مشتری به مهارت وتجربه کاری آرایشگر اهمیت می دهد، اما با این حال به آرایشگاه رفتن می تواند، احساس یک حس خوب را  در مشتری بر انگیزد، بی شک صندلی آرایشگاهی که مشتری بر روی آن می نشیند راحت باشد و مشتری تا زمانی که بر روی آن نشسته است احساس خستگی نکند تا حد زیادی رضایت خاطر مشتری را بدنبال خواهد داشت.

ویژگی های صندلی پیرایش:

دارا بودن تنظیم ارتفاع

قابلیت چرخش صندلی و داری قفل جلوگیری از چرخش صندلی

تنظیم پشتی صندلی در زوایای مختلف

داشتن زیر سری جهت اصلاح صورت

مجهز بودن به بالشتک زیر سری

توجه به ظاهر صندلی

در انتخاب صندلی به ظاهر زیبای صندلی توجه نمائید، ظاهر زیبا می تواند در نظر مشتری در مورد انتخاب و مراجعه به آرایشگاه تاثیر داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *