مهاجرت با مدرک آرایشگری

مهاجرت با مدرک آرایشگری

یکی از راههای مهاجرت داشتن تخصص و حرفه فنی می باشد، در این میان آرایشگری خوشبختانه در زمره حرفه هایی قرار دارد که مورد استقبال اکثر کشورها می باشد.

به همین جهت سوالات بسیاری برای کسانی که قصد مهاجرت کاری با تخصص آرایشگری دارند مطرح می باشد، لذا آموزشگاه آرایشگری هنرمند جهت پاسخگویی به سوالات عدیده  آن دسته ازعزیزانی که قصد مهاجرت با تخصص آرایشگری را دارند، این مقاله را در سایت آکادمی هنرمند قرارداده ایم امیدواریم که مفید به فایده قرار گیرد.

شرایط مهاجرت آرایشگری

جهت مهاجرت با تخصص آرایشگری، هر کشور شرایط خاصی برای پذیرش آرایشگر دارد، با این احتساب اولین مرحله جهت مهاجرت با تخصص آرایشگری به تمام کشورها نیاز است، مدرک آرایشگری از طریق سازمان آموزش فنی و حرفه ای که دارای کد استاندارد ملی مهارت باشد را داشته باشید.

چون همانطور که گفته شد شرط اولیه همه کشورها برای پذیرش داشتن مدرک فنی و حرفه ای می باشد و دیگر شرایط جهت پذیرش تخصص آرایشگری در کشورهای دیگر کمی متفاوت است که در اینجا به آن اشاره خواهیم کرد.

شرایط مهاجرت به کشورهایی که از طریق امتیازدهی پذیرش می دهند، از جمله استرالیا

این دسته از کشورها با توجه به در نظر گرفتن مدرک فنی و حرفه ای از طریق آرایشگری به فاکتورهای دیگری از جمله سن، زبان، سابقه کار مرتبط، مدرک تحصیلی توجه دارند که مجموعه این امتیاز 100 در نظر گرفته می شود و شما برای مهاجرت از طریق آرایشگری در این کشورها باید حداقل بین 60 الی 70 امتیاز را کسب نمائید، اقامتی که از این طریق دریافت خواهید کرد اقامت دائم می باشد.

مهاجرت از طریق آرایشگری به سایرکشورها که برنامه امتیازدهی و یا اسکیل ورکر وجود ندارد متقاضی آرایشگری دراین کشورها علاوه برداشتن مدرک فنی وحرفه ای آرایشگری باید پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشور را داشته باشد به این ترتیب با داشتن مدرک فنی و حرفه ای، دعوتنامه از کارفرما مربوطه و قرارداد کاری مهاجرت از طریق تخصص آرایشگری به این دسته از کشورها امکان پذیر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *