معرفی خوابگاه

معرفی خوابگاه

سکونت هنرجویان غیر بومی آموزشگاه آرایشگری هنرمند در زمان کارآموزی همواره یکی از دغدغه های اصلی مجموعه آکادمی هنرمند می باشد.

هرچند اقامتگاه هنرجویان در زمان کارآموزی دوره پیرایش مو و دیگر دوره های مراقبت و زیبایی کوتاه مدت بوده ولی با این حال تصمیم گیری صحیح در انتخاب اقامتگاه مناسب می تواند بعنوان بخشی از لحظات پرهیجان زندگی هنرجویان محسوب شود.

به همین جهت آموزشگاه آرایشگری هنرمند بمنظور رفاه حال هنرجویان توجه ویژه ای به آن نموده و در راستای رفاه حال هنرجویان عزیز مناسبترین اقامتگاه را در نظر گرفته ایم، به همین منظور نکاتی را در انتخاب مناسب ترین اقامتگاه با شما هنرجویان عزیز در میان می گذاریم.

بودجه

این نکته به عنوان یکی از مهمترین اصل در انتخاب مناسب محل اقامتگاه شما نقش دارد، چون در این مدت بخشی از هزینه شما را شامل می شود، به همین دلیل باید در نظر داشته باشیم که به ازای هزینه ای که بابت اقامتگاه می پردازیم آیا امکانات قابل قبولی ارائه می شود؟

موقعیت مکانی مناسب

توجه به موقعیت مکانی مناسب یعنی نزدیکترین خوابگاه به آموزشگاه این مسئله برای هنرجویانی که در شعبه تهران ثبت نام می نمایند بسیار حائز اهمیت می باشد.

دسترسی به وسایل نقلیه

دسترسی آسان به مترو، بی آرتی و دیگر وسایل نقلیه جهت تردد به مراکز خرید و غیره از نکات مهم در انتخاب خوابگاه می باشد.

بخش های عمومی

توجه داشته باشید در هنگام رزرو خوابگاه شما باید از حق استفاده از تمام امکانات رفاهی آن از جمله آشپزخانه مناسب، یخچال، تلویزیون، اینترنت، پارکینگ، اتاق مطالعه و… برخوردار باشید.

آموزشگاه آرایشگری هنرمند در تهران و در دیگر شعبات با توجه به در نظر گرفتن امکانات، تجهیزات کامل و قیمت بسیار مناسب حوالی آموزشگاه خوابگاه مناسبی را برای شما فراهم خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *