انتخاب شغل

یکی از چالش های مهم در زندگی انسان انتخاب شغل مناسب است، انتخاب شغل مناسب به افراد کمک می کند علاوه بر استفاده درست از توانمندیهای بالقوه خود به رضایت و آرامش در زندگی برسد.

انتخاب شغل آرایشگری

میزان علاقمندی

اگرچه علاقمندی افراد به یک شغل شرط اولیه برای تصمیم گیری است اما داشتن علاقه به تنهایی تضمینی برای موفقیت نیست.

ما چه کمکی میکنیم

اگر شما هم به شغل آرایشگری علاقمند هستید و تصمیم دارید وارد این حرفه شوید ولی از چالشهای آن می ترسید با ما تماس بگیرید.

از هر کجای ایران که هستید، ما با توجه به در نظر گرفتن نسبت علاقمندیتان به شغل آرایشگری و با توجه به روحیات شخصی و شرایط شما و در نظر گرفتن مزایا و معایب احتمالی در رابطه با آینده شغل آرایشگری به شما مشاوره خواهیم داد که آیا آرایشگری شغل مناسب شما می تواند باشد و یا خیر؟

شروع سخت

راه اندازی سالن آرایش و یا احداث آرایشگاه یکی از چالش های پیش روی شغل اولی هاست. یک اشتباه کوچک در شروع کار سالن می تواند شما و سرمایه تان را تا مرز تابودی بکشاند و زحماتتان را به راحتی هدر بدهد.

استراتژی ورود به بازار

یکی از مسائل بسیار مهم برای شغل اولی ها و حتی آرایشگران برای ورود به بازار کار هدف و چگونگی ارائه خدمات زیبایی می باشد، که نیاز به بررسی تخصصی با توجه به شرایط  و خصوصیات افراد دارد به همین دلیل باید با استراتزی جلو رفت.

مهم ترین دغدغه امروز سالن داران و آرایشگران

در انتخاب مکان سالن، چه نکاتی را باید در نظر داشته باشم؟

برای جذب مشتری چگونه تبلیغات کنم ؟

در انتخاب پرسنل چه نکاتی را باید در نظر بگیرم و چطور عمل کنم؟

چگونه با پرسنل قرارداد ببندم؟

چگونه می توانم پرسنل وفادار داشته باشم؟

چگونه مدیریت کنم؟ اگر زمانی در سالن حضور نداشتم در فعالیت سالن اختلالی پیش نیاید؟

چگونه می توانم در شغل آرایشگری به فرد خبره تبدیل شوم؟

چگونه می توانم مشتریان سالنم را حفظ کنم؟

چگونه می توانم در شغل آرایشگری برند شوم؟

چگونه می توانم در شغل آرایشگری به استقلال مالی و درآمد عالی برسم؟

اینها همه بخشی از سوالات آرایشگرانی است که روزانه از ما می پرسند و تقاضای کمک دارند؟

برای پاسخگویی به این سوالات و کلی دغدغه و نگرانی دیگر شما، تلاش می کنیم با نگاه موشکافانه علمی که حاصل تحقیق، مطالعه و تجربه ۵۰ ساله فعالیت در حوزه آرایشگری است را با ریزترین نکات در زمینه های ذیل با شما به اشتراک بگذاریم!

بررسی درآمد و هزینه ها

بسیاری از شاغلین در بازار کار از نتایج درآمد خود هیجگونه اطلاعی ندارند و حتی راهکارهای جذب درآمد را نمی دانند و با روش های کسب درآمد در حوزه آرایش و آرایشگری آشنا نیستند این دوستان نیاز به کسب اطلاعاتی مهم و کاربردی در این زمینه دارند.

بازاریابی

برای موفقیت در حوزه  آرایش و آرایشگری نیاز به برنامه بازاریابی قوی دارید این برنامه شامل راهکارهای ورود به بازار هدف، برنامه معرفی خدمات، یافتن مخاطبین، استفاده از تبلیغات مناسب را در بر می گیرد.

ارتقاء سطح مهارت

یکی از روش های ارتقاء حرفه ای در حوزه آرایشگری بهره مندی از تکنیک های خلاقانه در حیطه مهارتی و کسب فرصت های شغلی جدید می باشد استارتاپها می توانند با به کار بستن این مهارتها خیلی سریعتر به درآمد عالی برسند.

جذب مشتری

کسب سهم بیشتر بازار از جمله موارد تعامل برانگیز می باشد که با ارائه راهکارهای عملی در این زمینه می توان به دستاورد رضایت بخشی در حوزه آرایشگری نائل آمد.

از کجا شروع کنیم؟

تصمیم خود را بگیرید و برای شروع از طریق فرم زیر تعیین وقت مشاوره بگیرید ما در خدمتتان خواهیم بود.

مشاوره