مدل موهای جذاب مردانه متناسب با موقعیت اجتماعی افراد

داشتن موهای سالم، نرم، ابریشمی و آراسته که با فرم چهره همخوانی داشته و متناسب با سن و موقعیت اجتماعی افراد، می تواند بسیار جذاب و دلنشین باشد.

از این رو علاقمندان به حرفه آرایشگری علاوه بر مهارت در کوتاهی مو می بایست با مهارتهایی همچون شناخت آناتومی چهره، تیپ شناسی، رنگ شناسی، طراحی، مشاوره قبل از پیرایش مو و مهارتهای نرم ارتباطی از جمله مردم شناسی، رفتارشناسی و برقراری ارتباط با مشتریان را فراگیرند.

با این حال مدل موهای مردانه کلاسیک و کوتاهی مدرن که با سبک کلاسیک در هم آمیخته گشته برای آقایانی که به ظاهر خود اهمیت می دهند و به دنبال سادگی و درعین حال شیک بودن هستند بسیار جذاب می باشد و مهم تر اینکه این مدل موها از تنوع بسیاری برخوردار هستند و اما آنچه که در این رابطه بسیار مهم است اینکه مدل موهای انتخابی باید با فرم چهره و موقعیت اجتماعی افراد هماهنگی داشته باشد.

در این رابطه واحد تولید محتوای آموزشگاه آرایشگری مردانه هنرمند دراین مقاله به مدل موهای کلاسیک و مدرن، ترند سال می پردازد، امید که مورد استفاده علاقمندان در صنعت آرایشگری قرار گیرد.

مدل موهایی بر پایه مدل آلمانی

افرادی که صورت های گرد دارند و همینطور بناء به دلایل مختلف موهای بغل گوش کوتاه را می پسندد می توانند از مدل موهای بر پایه آلمانی همچون سوئدی، بوکسوری، تن تنی، و انواع فید مو که در بخش های دیگر به انواع فید مو قبلا پرداختیم استفاده نمایند.

 چون این مدل موها چهره این افراد را جذاب تر می کند مخصوصا مدل های جدید فید مو که این روزها طرفداران زیادی دارد.

آموزشگاه آرایشگری آموزشگاه آرایشگری آموزشگاه آرایشگری آموزشگاه آرایشگری

مدل موهای بلند مردانه

در صورت های کشیده مناسب است موها روی گوش قرار گیرد مدل موهای جذاب فراوانی می توان برای آقایان طراحی کرد این مدل موها در دسته مدل موهای بلند مردانه قرار دارند.

   در پیرایش موی مردانه همه مدل ها و سبک های کوتاهی از جمله مدل های کلاسیک، کوتاهی مدرن و کوتاهی نامتقارن شکل مدل مو باید با فرم چهره مشتری همخوانی داشته باشد. به همین جهت در دوره آموزشی آموزشگاه آرایشگری مردانه هنرمند یکی از رئوس اصلی در آموزش کوتاهی مو آموزش مرفولوژی و یا همان آناتومی چهره می باشد.    در پیرایش موی مردانه همه مدل ها و سبک های کوتاهی از جمله مدل های کلاسیک، کوتاهی مدرن و کوتاهی نامتقارن شکل مدل مو باید با فرم چهره مشتری همخوانی داشته باشد. به همین جهت در دوره آموزشی آموزشگاه آرایشگری مردانه هنرمند یکی از رئوس اصلی در آموزش کوتاهی مو آموزش مرفولوژی و یا همان آناتومی چهره می باشد.    در پیرایش موی مردانه همه مدل ها و سبک های کوتاهی از جمله مدل های کلاسیک، کوتاهی مدرن و کوتاهی نامتقارن شکل مدل مو باید با فرم چهره مشتری همخوانی داشته باشد. به همین جهت در دوره آموزشی آموزشگاه آرایشگری مردانه هنرمند یکی از رئوس اصلی در آموزش کوتاهی مو آموزش مرفولوژی و یا همان آناتومی چهره می باشد.    در پیرایش موی مردانه همه مدل ها و سبک های کوتاهی از جمله مدل های کلاسیک، کوتاهی مدرن و کوتاهی نامتقارن شکل مدل مو باید با فرم چهره مشتری همخوانی داشته باشد. به همین جهت در دوره آموزشی آموزشگاه آرایشگری مردانه هنرمند یکی از رئوس اصلی در آموزش کوتاهی مو آموزش مرفولوژی و یا همان آناتومی چهره می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *