بهترین آرایشگاه مردانه

بهترین آرایشگاه مردانه مرکز استان مازندران ساری

بهترین آرایشگاه مردانه مرکز استان مازندران ساری

آرایشگاه مردانه هنرمند وابسته به موسسه آرایشی هنرمند با مدیریت استاد سید محمدرضا هنرمند در مرکز استان مازندران ساری با چند دهه فعالیت آرایشی در ارائه خدمات زیبایی (هیرکات مو، استایل مو، گریم سینمایی داماد، کراتین تراپی، بوتاکس مو، پاکسازی پوست صورت، رنگ، فر، بهداشت ناخن، پروتزمو و… در فضای بهداشتی و محیطی آرام با حضور کادری محرب و جوان در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

بهترین آرایشگاه مردانه استان مازندران ساری

ویژگی آرایشگاه مردانه هنرمند

بخشی از ویژگی های منحصر بفرد آرایشگاه هنرمند بعنوان بهترین آرایشگاه مردانه که نسبت به دیگر سالن های آرایش آنرا متمایز می گرداند بروز نگه داشتن دانش زیبایی و مهارت های فنی پرسنل، ارتباط موثر با مراجعین و در نظر گرفتن خواسته و نیازهای مشتریان است.

و ارائه مشاوره قبل از انجام هرگونه خدمات آرایشی و همچنین برخورداری از کادر آموزش دیده، مجرب، استفاده از محصولات نچرال و برندهای معتبر و ارائه پکیج های خدماتی متنوع به مشتریان با توجه به در نظر گرفتن سلیقه افراد با رعایت کلیه نکات بهداشتی و مراقبتی در محیط کار، استفاده و بکار گیری ابزار و تجهیزات بروز و مدرن همچنین محیطی آرام و دلنشین می باشد.

خدمات آرایشگاه مردانه هنرمند

بخشی از خدمات آرایشی که به مشتریان آرایشگاه هنرمند ارائه می گردد.

پیرایش مو

بهترین آرایشگاه مردانه مرکز استان مازندران شهرستان ساری

هیرکات های تخصصی مدل های مو از جمله مدل های کلاسیک، فشن، انواع فید، روش های ترکیبی متنوع و بروز با در نظر گرفتن فرم چهره متناسب با سن و موقعیت اجتماعی مشتریان ارائه می گردد.

گریم داماد

در بهترین روز زندگیتان تیم حرفه ای آرایشگاه مردانه هنرمند در کنارتان است تا چهره زیبایتان را به بهترین شکل به تصویر بکشد.

ما با استفاده از تکنیک گریم اجزاء چهره تان را تعادل بخشیده در نتیجه زیباتر نمایان خواهید شد.

مراقبت از مو

مراقبت از مو، بهترین آرایشگاه مردانه مرکز استان مازندران شهرستان ساری

خشک، کدر و مات شدن موها که می تواند منجر به شاخ شاخ شدن مو، ریزش و طاسی مو گردد، در نتیجه استفاده نادرست و غیرحرفه ای از محصولات مو و یا عدم رعایت نکات بهداشتی باشد.

این امر فارغ از درمان های اصلی که پزشکان برای این موارد تجویز می کنند شما می توانید با داشتن روتین خوب و مناسب مراقبت از مو، از موهایتان در مقابل عوامل تخریب زا محافظت کنید.

در این ارتباط لاین مراقبتی موی آرایشگاه مردانه هنرمند این امکان را برایتان فراهم کرده است، شما هم می توانید با کمک تیم آرایشگاه مردانه هنرمند از موهای ابریشمی، شفاف با ظاهری زیبا بهره مند گردید.

کراتین تراپی

کراتین تراپی

اگر دارای موهای مجعد و یا فر هستید و از حالت موهای خود راضی نیستید و همچنین از سشوار کشیدن مکرر موها خسته شده اید می توانید با کمک کادر حرفه ای ما از تکنیک کراتین تراپی استفاده کرده موهای خود را صاف ابریشمی کنید.

پروتز مو

پروتز مو

افرادی که موهای طبیعی خود را بر اثر بیماری، سوانح، جراعات و … از دست داده و از این بابت نگران هستند می توانند با مراجعه به آرایشگاه مردانه هنرمند و استفاده از پروتز مو موهای از دست رفته خود را بار دیگر بازیابند.

پروتز مو از موهای طبیعی ساخته می شود بدون عمل جراحی، بخیه و زخم ظرف ۲ ساعت بر روی سر نصب می گردد.

در حال حاضر بسیاری از ورزشکاران و هنرمندان از سیستم ترمیم مو بهره مند هستند بدون اینکه کسی متوجه شود شما بعد از نصب پروتز مو می توانید  استخر بروید و شنا کنید بدون اینکه آسیبی به شبکه ترمیم برسد.

 رنگ مو

رنگ کردن موی سر و صورت یکی دیگر از خدماتی است که در سالن آرایشگاه مردانه هنرمند به افرادی که رنگ موهای طبیعی خود را از دست داده اند و یا می خواهند رنگ موهایشان را تغییر دهند ارائه می گردد.

پاکسازی پوست وپلینگ

ارائه خدمات پاکسازی پوست یکی دیگر از خدمات نوینی است که به مشتریان ارائه می گردد با استفاده از پکیج خدمات پاکسازی صورت لایه های مرده پوست پاکسازی شده پوست طراوت و شادابی خود را باز می یابد.

اصلاح صورت

اصلاح صورت

از مشخصه های زیبایی آقایان، صورت اصلاح شده است که بسیاری از آنها صورت خود را با تیغ شیو می کنند، در مقابل این گروه دسته ای دیگر از مردان دوست دارند موهای ریش خود را بلند نمایند تیم آرایشگاه مردانه هنرمند در ارائه خدمات اصلاح صورت در خدمت همه مشتریان با سلیقه های متفاوت خواهد بود.

بهداشت ناخن

بهداشت ناخن

یکی دیگر ازخدمات منحصربفرد آرایشگاه مردانه هنرمند بهداشت ناخن است، این در حالی است که تعداد بیشماری از آقایان به دلایل بهداشتی و حتی شغلی به این خدمات ارزش فوق العاده ای قائل هستند.

بیشتر این افراد در ارتباط با شغل های مدیریتی، فروش و یا هنری بوده و به عبارتی می توان گفت که در ارتباط بیشتر با دیگر افراد جامعه در ارتباط بوده و از دستان خود بیشترین استفاده را می برند.

فضای آرایشگاه مردانه هنرمند

فضای آرایشگاه مردانه هنرمند

کافیست شما هم یک بار پیش ما بیائید هم از محیط لذت می برید و هم از کار تخصصی پرسنل ما

جهت هماهنگی و نوبت با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۱۳۲۴۵۴۱۲

۰۹۳۷۷۴۲۷۹۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *