آموزش پیرایش مو

آموزش پیرایش مو

قسمت سوم مشاوره از سلسله آموزش های پیرایش مو از آموزشگاه آرایشگری هنرمند

…صرف نظر از همه موارد یاد شده، در زمان تجزیه و تحلیل مو در پیرایش باید خواسته مشتری را مد نظر قراردهیم.

ارائه یک مدل پیرایشی مناسب می بایست مورد توجه مشتری قرار گرفته و مشتری را راضی نماید، به همین دلیل یکی از موارد مهم در طراحی موی سر آشنایی با نیاز و خواسته های مشتریان می باشد.

چرا که در وهله اول می بایست مشتریان را راضی نگه داشت، به همین جهت برقراری ارتباط موثر با مشتری، پیرایشگر را با خصوصیات و توقعات و همچنین نیاز مشتری و یا مشتریان را قبل از انجام کار پیرایش آشنا خواهد ساخت.

مشاوره

مشاوره در زمان تجزیه و تحلیل مدل موی مشتری و قبل از شروع پیرایش مو، فرصت مناسبی خواهد بود تا پیرایشگر با خواسته ها و نیاز مشتری آگاهی یابد.

اطلاع از خصوصیات و نیاز مشتری در فرآیند مشاوره، فرصت مناسبی بوجود خواهد آورد و پیرایشگر را قادر خواهد ساخت تا با بکارگیری تکنیک های مناسب بین فرم هندسی سر و ویژگی های فیزیکی آن مدل موی مناسب برای مشتری و آن مدلی که مشتری خواهان آن است تناسب برقرار نماید.

خلق مدل

در این مرحله پیرایشگر با شناسائی جزئیات مدل و در نظر گرفتن فرم هندسی سر، لایه بندی مو، رنگ و همچنین در نظر گرفتن خواسته مشتری، مدل موی مشتری را در ذهن خود پردازش نموده و بعد از جلب نظر مشتری با برخورداری از مهارت فنی مدل مد نظر را بر روی سر مشتری اجرا می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *