آموزش صافی مو با روش یوگو آموزشگاه آرایشگری هنرمند

آموزش صافی مو با روش یوگو آموزشگاه آرایشگری هنرمند

جدیدترین روش صاف کردن موهای فر، مجعد و وز که به نامهای روش ژاپنی و یا گرمائی هم از آن نام برده می شود، باید توسط فردی متخصص که دوره آموزشی آنرا گذرانده باشد انجام شود، در غیر اینصورت اگر این روش به درستی انجام نشود نه تنها موها صاف نمی شوند، بلکه موها آسیب می بینند.

آموزشگاه آرایشگری مردانه هنرمند، مجری آموزش های تخصصی کاربر مواد شیمیایی در این مطلب شما را با جدیدترین روش صاف کردن موها آشنا خواهد ساخت.

مراحل صاف کردن مو با روش یوگو

مرحله اول

مشاوره و آزمایشات بالینی

تکنیسین کاربر مواد شیمیایی در مشاوره بالینی ضمن در نظر قراردادن ویژگی های فیزیکی مو، از جمله اندازه طولی مو، حجم مو، جنس مو و میزان خشکی، تخلخل مو و سابقه مصرف مواد شیمیایی بر روی موها، نیاز و خواسته مشتری را مورد توجه قرار می دهد.

انتخاب محصول مناسب با در نظرگرفتن نوع مو

در بررسی های اولیه تکنسین کاربرمواد مشخص می کند که چه مارک از محصول مناسب موهای مشتری مورد نظر می باشد.

مراحل استفاده از مواد صاف کننده

 با توجه به نوع محصول انتخابی باید در نظر داشت، هر یک از محصولات با روش مخصوص آن محصول اجرا می گردد.

با این حال می توان گفت در کلیات عملکرد آنها مشابه هم بوده مگر در زمان اجرا تفاوتهای کوچکی داشته باشند. در این قسمت ما سعی می کنیم مراحل صاف کردن موها را به صورت کلی بیان نمائیم.

باز کردن کوتیکول مو

ابتدا برای نفوذ مواد به داخل ساختار مو (کوتیکول ) را فراهم سازیم .

 اجرای این عملیات بر روی موهای کلفت، ضخیم و یا موهای متخلخل شاید برای تکنسین کاربر کمی دردسرساز باشد، اما اگر تکنسین دوره آموزشی شناخت مو و همچنین روش های صحیح کار با مواد را گذرانده باشد با توجه به مهارت کسب شده براحتی قادر به اجرای مراحل کار در فرایند صاف کردن موها خواهد بود.

در ادامه محلول صافی را بر روی تارهای مو مالیده، بنحوی که مواد صافی  بر روی موها بنشیند و بداخل تارهای مو نفوذ نموده، در این صورت است که می توان شکل پل های گوگردی مو را تغییر داد.

استفاده از حرارت در جذب مواد بر روی ساختار مو

بکارگیری حرارت در صاف نمودن موها، تکنیک حساس و بسیار مهم می باشد و اگر کاربر مواد شیمیایی نتواند بدرستی از این تکنیک استفاده نماید موها آسیب خواهند دید.

در ادامه شستشو و آبکشی موها و استفاده از محلول خنثی کننده می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *