آرایشگری با دست چپ

آرایشگری با دست چپ

هرچند قیچی های آرایشگری ویژه افراد چپ دست طراحی گردیده است، بدلیل محدودیت در تنوع این قیچی ها و همچنین دیگر ابزار آرایشگری از جمله ماشین اصلاح و دسته تیغ که برای افراد راست دست طراحی گردیده، مضافا به اینکه اکثرمربیان آرایشگری افراد راست دست می باشند و این در حالی است که روش های آموزشی و اجرای تکنیک های پیرایش مو بر مبنای افراد راست دست تعریف گردیده است.

در چنین شرایطی افراد چپ دست علاقمند به فراگیری آموزش آرایشگری را کمی نگران کرده است و به یک چالش جدی در امر آموزش هنرجویان چپ دست تبدیل شده است.

در این راستا آکادمی آرایشگری هنرمند، برند نمونه آموزشگاه آرایشگری در صنعت زیبایی، بمنظور رفع مشکل هنرجویان چپ دست و با در نظر گرفتن این موضوع که آموزش آرایشگری علاوه بر دانش نظری بر پایه کارعملی استوار می باشد.

با تحقیق و جمع آوری منابع آموزشی و انجام کارعملی در پیرایش مو با دست چپ به تجربه گرانبهایی در بکارگیری دست چپ، در پیرایش مو دست یافته است.

از این پس افراد راست دست و افراد چپ دست، در آکادمی آرایشگری هنرمند می توانند از یک آموزش با کیفیت در زمینه پیرایش مو و هیرکات های تخصصی در آموزشگاه آرایشگری هنرمند بهره مند باشند.

به همین جهت استاندارد آموزشی خاصی در بکار گیری ابزار کار در آموزشگاه آرایشگری هنرمند تهیه کرده ایم تا با بکارگیری ابزار کار در پیرایش مو و اجرای تکنیک های تخصصی پیرایش در هیرکات مو برای افراد چپ دست بسیار آسان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *